Služby

Obsah

Realizace koupelen

Tuto službu dokážeme řešit komplexně. Naše služby zajišťují realizaci koupelny včetně bouracích, instalatérských, elektroinstalatérských, obkladačských a malířských prací, dále pokládka všech typů podlahových krytin a interiérových dveří. Samozřejmostí pro nás je zajištění odvozu odpadu, dovozu veškerého materiálu včetně zařizovacích předmětů.
Toto vše vám bude individuálně naceněno v cenové nabídce. Po odsouhlasení cenové nabídky rádi zpracujeme grafický návrh pro vizualizaci vaší nové koupelny.

Rekonstrukce bytových jader

Naší specializací je rekonstrukce bytových jader v panelových domech.
Služby zajišťujeme komplexně včetně bouracích, instalatérských, elektroinstalatérských, obkladačských a malířských prací, dále montování všech typů podlahových krytin a interiérových dveří. Samozřejmostí pro nás je zajištění odvozu odpadu, dovozu veškerého materiálu včetně zařizovacích předmětů.
Toto vše vám bude individuálně naceněno v cenové nabídce. Po odsouhlasení cenové nabídky rádi zpracujeme grafický návrh pro vizualizaci vaší nové koupelny.

Pokládka obkladů a dlažeb

Nechte si položit dlažbu či obklad naší odbornou firmou. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Rádi vám pomůžeme při zaměření, výběru, dodávce a samotné pokládce dlažby či obkladu. Realizujeme i pokládku velkoformátových obkladů a dlažeb.

Rekonstrukce bytů

Provádíme kompletní rekonstrukci panelových i zděných bytů. Rekonstrukce zahrnuje: bourací práce, odvoz odpadu, výstavbu příček, elektroinstalace, vodoinstalace, nové rozvody plynu a topení, obkladačské práce, instalaci zařizovacích předmětů, pokládku všech typů podlahových krytin, interiérových a vchodových dveří a výmalbu.

Pokládka plovoucích podlah, lin a vinylů

Pokládáme podlahové krytiny všech typů. V případě zájmu vám rádi pomůžeme s výběrem, zaměřením, dodáním a samostatnou pokládkou krytiny.

Montáž dveří a obložkových zárubní

Dodáváme a montujeme interiérové dveře a zárubně. Nabízíme obložkové i kovové zárubně, posuvné dveře do pouzdra nebo na garnýži, vchodové dveře, protipožární dveře a protihlukové dveře.